• Lankomumas:
 • 3.png0.png8.png7.png8.png
 • Šiandien 11

  Projektas „Raseinių balsai“

  Problema:
  Jaunimo neužimtumas Raseinių rajone. Jų galimybių neišnaudojimas. Jaunimo norėjimas save realizuoti, bet nežinojimas kur ir kaip. Identiteto nebuvimas. Kas mes raseiniškiai?

  Apie VšĮ „Raseinių jaunimo multimedijų dirbtuves“


  VšĮ „Raseinių jaunimo multimedijų dirbtuvės“ ne pelno siekianti organizacija sukurta burti Raseinių krašto jaunimą ir sudaryti galimybes jiems tobulėti multimedijų srityse. Įstaiga siekia įsigyti techniką, įrengti patalpas, kurti nuolatinius ir pavienius projektus multimedijų srityje, kuriuose būtų mokoma ir mokomasi. Kurti išskirtines galimybes Raseinių krašto jaunimui susipažinti su multimedijų technika, technologijomis, programine įranga, darbu bei kūrybiniu procesu.
  Mūsų vizija, kad Raseiniai taptų Lietuvos „multimedų kalve“.

  Veikla
  2016m.
  Pirmas Raseinių jaunimo multimedijų dirbtuvių darbas buvo konkursas „Nemoki piešt - bandyk dainuot“ skirtas Raseinių rajono jaunimui parodyti save ir savo galimybes.

     Konkurse dalyvavo keletas Raseinių krašto atlikėjų. Du iš jų buvo įrašyti Raseinių garso įrašų studijoje „Raseinių jaunimo multimedijų dirbtuvėse“

   


  2016 m. pabaigoje, buvo suburti,6 Raseinių krašto jaunieji atlikėjai ir įrašyta daina „Kalėdų naktį tylią“. Aranžuotė ir atlikėjų vokalai buvo įrašyti Raseinių garso įrašų studijoje. Kalėdų proga sukūrėme ir video pristatymą. Taip „gimė“ ir projekto pavadinimas „Raseinių balsai“.
  Vaizdo pristatymas vien tik socialiniame tinkle „facebook“ buvo peržiūrėtas virš 7400 kartų.

   


  Aprašymas apie projektą
  Projekto metu būtų surinkti 8 - 9 pagrindiniai vokalistai, papildomi vokalistai, dainų, muzikos ir tekstų kūrėjai, muzikos aranžuotojai, scenografai, vaizdo įrašų kūrėjai (Filmavimas, montavimas, režisūra, apšvietimas ir t.t.), dizaineriai. Taip pat numatomas bendradarbiavimas su Raseinių rajono kultūros centro liaudies kolektyvais, taip įtraukiant juos į bendra kūrybinį ir/ar realizavimo procesą.
  Surinkus komandą ir paskirsčius darbus kiekvieną mėnesį būtų sukurta ir įrašyta po vieną kūrinį-vienam vokalistui. Dainai būtų nufilmuotas ir sumontuotas vaizdo pristatymas.
  Pagrindiniai tikslai
  Padėti Raseinių rajono jaunimui atrasti save mutimedijų srityse. Realizuoti savo idėjas. Padėti jiems tobulėti ir duoti visas sąlygas tam. Užimti jų laisvą laiką produktyviais užsėmimais. Rengti seminarus(angl.workshop) su multimedijų specialistais. Sudaryti sąlygas jaunimui bendrauti su kitų regionų ar kitų šalių šios srities entuziastais ir profesionalais.
  Projekto metu, Raseinių krašto jaunimas turės galimybę tobulėti ir atrasti save multimedijų dirbtuvėse. Užsiėmimų metu jie galės kurti ir išreikšti save kūrybos procese. Rezultate- mėgautis darbo vaisiais. T.y. išleista daina su video įrašu. Be to, bus kviečiami lektoriai seminarams.

   

  VIDEO 

   
   
   
   

  Projekto informacija

  • Partneriai: AJE Raseiniai, Raseinių kultūros centras, Kavos baras „Take It“, Portalas manoRaseiniai.lt
  • Rėmėjai: UAB „Danspin“, Raseinių rajono savivaldybė
  • Atributika: Atributika
  Daugiau šioje kategorijoje BOO! - Helouvyno diskoteka »
  © 2018 MLTIMEDAI.LT